Katalog domů


Proč vozíme domy přes půl světa ? 

Naše domy jsou určeny pro sofistikovanou skupinu lidi s určitým přehledem. Pro lidi, kteří si udělají čas, na průzkum, zajdou do detailu…
My nevyrábíme domy z OSB dřevotřísky. Ta se dělá v zásadě z odpadu, který je spojen lepidlem.
Začíná to dřevem… V Kanadě roste určitá odrůda jehličnanů, která se speciálně hodí na stavbu trámové konstrukce. Také objemy těžených kmenů jsou zde dvojnásobné! Jádro – vnitřní dřevo je hustší, má méně suků, je pružnější a tím pádem má ohromné technické vlastnosti.
V neposlední řadě samotná ÚPRAVA DŘEVA – to je hodně důležité pro samotnou výstavbu. Kanadské stavební dřevo je ručně tříděné, musí být orazítkované/schválené… každý kus, každá deska prochází přísnou kontrolou a musí být třídy A1,A2. Nic jiného pro výrobu našich domů není povoleno !
Dalším aspektem je samotný stavební systém. Ten je v Kanadě dokonalý. Staví se tam nejvíce dřevostaveb na světě. Statisíce domů ročně !  A mluvíme o opravdových dřevostavbách. Celý systém je absolutně jednotný, přísně kontrolovaný a 100% dodržovaný…

Domy na klíč stavíme v cenové relaci 28 000,-Kč za m2 zastavěné plochy. Příklad 100 m2 přízemní dům vyjde na 2,8 mil Kč. Radi Vám spočítáme přesnou cenu Vašeho nového domu.  Kontaktujte nás přes formulář dole na stránce.

Máte nějaké dotazy?


Využijte našeho kontaktního formuláře pro spojení s námi nebo využijte některých z uvedených kontaktů.

 Otevírací doba

PO - PÁ 9:00 - 15:00

 Telefon

+420 721 626 198