Modulové domy TOMIHOUSE


Naše továrna pro TOMIHOUSY, je revoluční stavební společnost se sídlem v Lotyšsku, která se specializuje na stavbu ekologických, energeticky úsporných a esteticky ohromujících panelových domů z CLT.
Modularitaje základním pilířem inovativního přístupu TOMIHOUSU k výstavbě. Náš systém umožňuje efektivní montáž komponentů a poskytuje majitelům domů flexibilitu přizpůsobit se měnícím se potřebám a okolnostem.
Všestrannostje jádrem naší filozofie designu. Chápeme, že každý jednotlivec má jedinečné potřeby a touhy po svém životním prostoru, a náš flexibilní přístup nám umožňuje vytvářet personalizovaná řešení šitá na míru, která uspokojí širokou škálu preferencí a životních stylů. TOMIHOUSE hladce spojují funkčnost s uměním, což vede k domovům, které jsou stejně praktické jako vizuálně přitažlivé.
Udržitelnostje hnací silou všeho, co děláme. Zavázali jsme se používat ekologické materiály a postupy, které podporují energetickou účinnost, snižování množství odpadu a zdravější životní prostředí. Naše MODULOVÉ domy z CLT ztělesňují podstatu zeleného bydlení a dokazují, že luxus, pohodlí a udržitelnost mohou existovat v harmonii.

Objednejte nyní a nastěhujte se po 10-12 týdnech!

JIŽ BRZY KOMPLETNÍ NABÍDKA
Modulové domy TOMIHOUSE

Máte nějaké dotazy?


Využijte našeho kontaktního formuláře pro spojení s námi nebo využijte některých z uvedených kontaktů.

 Otevírací doba

PO - PÁ po tel. dohodě

 Telefon

+420 721 626 198