Zahradní chaty


Hledáte dokonalý doplněk pro váš zahradní prostor? Chcete místo, kde můžete ukládat své nářadí, nebo si jen odpočinout? Zkuste naše zahradní chaty. Praktické, elegantní a odolné – to vše a mnohem víc vám nabízí naše produktová řada.

Naše zahradní chaty jsou vyráběny s maximální pozorností k detailům. Vyrábíme je z nejlepších dostupných materiálů, které zaručují dlouhou životnost a minimální údržbu. Jsou vyráběny z vysoce kvalitního severského smrku, takže můžete být jisti, že vám vydrží po dlouhou dobu.

Představte si to: po náročném dni se uchýlíte do své vlastní zahrady, otevřete dveře své zahradní chaty a dojde vám, jak skvělé je mít takovéto místo. Místo, kde můžete skladovat své nářadí, nebo se jen uvolnit a užívat si klidu své zahrady. Toto vše vám mohou poskytnout naše zahradní chaty.

Nečekejte, až vám ten výjimečný kousek unikne. Vyberte si tu pravou zahradní chatu pro vás. Zaručujeme vám, že naše chaty jsou skvělou investicí do vaší zahrady. A pokud jste kutil, nebo dodavatelská firma, máme pro vás připravený podrobný manuál ke stavbě. Začněte plánovat své nové zahradní útočiště už dnes!

Zahradní chaty

Máte nějaké dotazy?


Využijte našeho kontaktního formuláře pro spojení s námi nebo využijte některých z uvedených kontaktů.

 Otevírací doba

PO - PÁ po tel. dohodě

 Telefon

+420 721 626 198